o firmie
projekty | instalacje | pomiary | serwis

O nas

„IGROTECH” jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą szeroki zakres usług elektroinstalacyjnych.

Zdobyte doświadczenie oraz posiadane umiejętności zadecydowały o powstaniu naszej firmy. Rzetelność oraz jakość wykonywanych usług przyczyniły się do rozszerzenia naszej działalności na zasięg ogólnopolski.

Obecnie działamy na terenie całego kraju.

W związku ze zmieniającymi się potrzebami klientów ciągle unowocześniamy zakres oferowanych usług. Wykonywane czynności opieramy na wieloletnim doświadczeniu i praktyce naszych pracowników, którzy posiadają wymagane kwalifikacje, certyfikaty oraz uprawnienia. Dzięki zespołowi doświadczonych projektantów (z wymaganymi uprawnieniami) jesteśmy w stanie zapewnić sprawną i kompleksową realizację inwestycji zarówno na etapie projektu jak i w trakcie realizacji prac budowlanych.

Nasza wykwalifikowana kadra techniczna chętnie służy doradztwem oraz pomocą w celu rozwiązania wątpliwości dotyczących wyboru konkretnego produktu oraz usługi. Firma wyposażona jest w sprzęt, środki transportu oraz wysokiej jakości narzędzia i materiały niezbędne do wykonywania usług. Kompleksowa realizacja powierzonych nam zadań zyskała uznanie zarówno wśród klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Jesteśmy przekonani, że bogata oferta naszej firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem i będzie motywem do nawiązania satysfakcjonującej oraz owocnej współpracy.

Serdecznie zapraszam
Igor Kamiński

instalacje elektryczne i teletechniczne